نسل نواندیش

معرفی و تاریخچه انتشارات نسل نواندیشانتشارات نسل نواندیش که فعالیت خود را سال 1376 آغاز کرده است، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین ناشران کشور است.

تقریبا می توان گفت بسیاری از کتب موفقیت و مدیریت منتشر شده در بسیاری از کشورهای جهان، پس از مدت کوتاهی توسط مترجمان این انتشارات به زبان فارسی ترجمه و روانه بازار کتاب کشور شده اند. موضوعات و حوزه فعالیت نشر نسل نواندیشعمده کتاب های منتشر شده توسط نشر نسل نواندیش در حوزه موفقیت، کتب مدیریت برای مدیران، خود مدیریتی، مثبت اندیشی، روانشناسی رمان و موضوعاتی از این دست بوده است.

مهمترین نویسندگانی که این ناشر کتاب های آنها را منتشر کرده است، به این شرح اند: برایان تریسی، باربارا دی آنجلیس، آنتونی رابینز، وین دایر، راندا برن، دارن هاردی، ناپلئون هیل، رابرت کیوساکی، ران دابر، خوزه سیلوا، دونالد ترامپ و... بوده اند. کتاب های انتشارات نسل نواندیشاز مهمترین و معروف ترین کتاب های انتشارات نسل نواندیش می توان به: «اثر مرکب»، «معجزه سپاس گزاری»، «نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد»، «هیچ ملاقاتی تصادفی نیست»، «قدرت عادت» و... اشاره کرد. اطلاعات تماس نشر نسل نواندیشبرای برقراری ارتباط با نشر نسل نواندیش می توانید از طریق درگاه های زیر اقدام کنید:

تلفن تماس: 02188942247

ایمیل: info@naslenowandish.com

آدرس: تهران، میدان ولیعصر . ابتدای کریمخان زند . پلاک ۳۰۸ ساختمان کیمیا

صاحب امتیاز: بیژن علی‌پور


آثار نسل نواندیش